LC APC LC APC Simplex 2,0 mm PVC LC Patchcord SM Vlákno Patch Kabel lc apc patch kabel FTTH tkané optica propojovací 1m do 15m

Nový produkt

Skladem

208.69 Kč

LC APC LC APC Optický Patchcord 2.0 mm PVC G657A Simplex optický Kabel

Tento 9/125 OS2 single mode optický kabel je ideální pro připojení 1G/10G/40G/100G Ethernet připojení. To může přenášet data až 10 km na 1310nm, nebo až 40 km na 1550nm

Pro velkoobchodní ceník, kontaktujte prosím [email protected]

Specifikace

Typ konektoru LC LC polského Typu APC APC Fiber Režim OS2 9/125µm Vlnová délka 1310/1550nm průchozí útlum ≤0,3 dB Vrátí Ztráty ≥60dB Vlákno Třídy G. 657.Minimální Poloměr Ohybu 10 mm Útlum při 1310 nm 0.36 dB/km Útlum na 1550 nm 0.22 dB/km Vlákno Počítat simplex Kabel o Průměru 2,0 mm plášť Kabelu PVC Polarity(Tx) B(Rx) Provozní Teplota -20~70°C Skladovací Teplota -40~80°C

Přednosti Produktu

Optický kabel má průmysl standard hodnocení hořlavosti PVC bundu a simplex vlákno konektor, který splňuje EIA/TIA 604-2 pro vysokorychlostní kabeláž sítě.

QC Ovládání Nástroje

Jsme odhodláni poskytovat zákazníkům s vynikající, standardy-kompatibilní produkty a služby

Certifikát

Balíček

Štítky: optický patchcord, apc sc, lc upc, ftth, fiber optic lc, tkané optica kit, patchcord sc, apc network, APC, ftth nástroj.

Útlum na 1310nm 0.36 dB/km
Délka 1m to 15m
Optický kabel g657a
Útlum na 1550nm 0.22 dB/km
Průchozí útlum Ne více než 0,3 dB
Vlákno Typ Single Mode
Velikost 2.0mm
Typ Simplex
Typ Konektoru LC/APC
Návrat Ztratit více než 60dB
Vlnová délka 1310/1550
Značka UVR
Původ KN(Původu)
Vlákno režimu SMF 9/125um
Položka Délka 1m
Konektor LC APC LC APC

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Napsat recenzi

LC APC LC APC Simplex 2,0 mm PVC LC Patchcord SM Vlákno Patch Kabel lc apc patch kabel FTTH tkané optica propojovací 1m do 15m

LC APC LC APC Simplex 2,0 mm PVC LC Patchcord SM Vlákno Patch Kabel lc apc patch kabel FTTH tkané optica propojovací 1m do 15m

Související produkty

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) Optických vláken OTDR GLINK TR600 Rovná JDSU MTS-4000 OTDR 1310/1550nm 32/30dB Nabízí Velký dotykový displej + klávesové zkratky, snadno ovladatelný.Velkokapacitní polymer lithium baterie, dlouhá pracovní doba.Inteligentní testování, jednoduché použití, výkonné

16 622.00 Kč

Poznámka: Vzhledem k mezinárodní letecké dopravě není dovoleno poštou hořlavé, výbušné, baterie a další položky, všechny výrobky jsou ne distribuce baterie, doufám, že můžete pochopit. Král-60S Power Meter Funkce - self calibration - uplatňovat výměnné nebo dobíjecí baterie - více než 40 hodin nepřetržité pracovní době - Lineární Zobrazení (mW) a Logaritmické zobrazení

354.77 Kč

Přístroj nemá automatické odizolování zařízení, žádný optický power meter a V. F. L (visual fault locator). Pokud potřebujete automatické odizolování zařízení, optický power meter a V. F. L (visual fault locator), prosím, kontaktujte zákaznický servis změnit cenu. Ilsintech Fusion Splicer Stroj KF4A * Swift KF4A je vysoce pokročilý a přesné AKTIVNÍ cladding alignment fusion splicer,

45 911.36 Kč

SI-01 online podélné kabelové řezačky Typ produktu : SI-01 Specifikace: 208*88*36 mm Vhodné pro: core 2 -288 velké log core pancéřovaný kabel Průměr kabelu : 10mm-25mm Výhody: žádné přerušení výstavby Vlastnosti: on-Line kabelu , nastavitelná výška lopatky ( rychlé , přesné ) Produkt obraz : Poslat pár náhradních nožů

703.70 Kč

1200M HomePlug AV Powerline Adaptér s PoE Injector + Non-PoE Adaptér PLC Kit Model: LNK-1200MH-POE Série Přehled LNK-1200MH-POE Smart Link HomePlug AV2 1200Mbps Ethernet Adaptér vydává na koncepce Žádné Nové Kabely datové komunikace, a to promění váš in-house powerline do síťové infrastruktury. To poskytuje SmartLink Plus spojka k Line-Neutrální dvojici a Line-Země dvojici z

2 692.08 Kč

AI-7C AI-7 AI-8C AI-9 Nabíječka Pro Signalfire Optical Fiber Fusion Lepička Baterie Napájecí Adaptér Napájení Napájecí Kabel

208.48 Kč

TL510A -70~+10dB Mini Optický Power Meter S FC, SC Konektor TL510 Mini-Navržen tak, Optický Power Meter je self-vyvinula testovací nástroj, který je široce používán pro instalaci, provoz a údržbu optických sítí. TL510 můžete vyzkoušet optického výkonu v rozmezí 800~1700nm vlnové délky. Tam jsou 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, šest kalibrované vlnové délky. TL510A: Měřicí

685.75 Kč

Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) SC APC Samec na LC UPC Ženské Hybrid Fiber Optic Adaptér Fiber Connector SC-LC Singlemode Optické adaptéry Konektoru Popis Muž-k-žena optické adaptéry levně přizpůsobit konektor rozhraní do nového vybavení, modernizace distribuční panely a eliminuje

221.63 Kč

Hot Prodej Nové OR23B FTTB Vysoké Úrovni Optický Přijímač Vestavěný Optické Kontrolní AGC Obvod Dual F hlava Inch Výstup Speciální Prodej 1 Popis Produktu OR23B FTTB optický přijímač je speciálně navržen pro CATV sítě FTTH. Jeho hlavním rysem je nízká spotřeba energie, AGC optického konstantní úroveň výstupu, malý Objem a vysokou spolehlivost. Přijetí hliníkové slitiny

387.32 Kč

······Související Zboží······ ······Specifikace······ TTG02A optický tube cutter (Buffer Tube Řezacím) o 1,5-3,2 mm Popis Produktu TTG02A se používá pro odizolování PBT (¢ 1,5 mm ~ ¢ 3.2 mm) podélně.Návod k obsluze, jsou následující: 1.Kompletní obraz TTG02A Podélně Vlákna Clusteru Řezacím. 2. TTG02A má pět různých velikostí

1 001.70 Kč

Platba: Escrow Služby Pokud máte nějaké otázky o platbu, prosím, neváhejte nás kontaktovat. 1. Prosím zkontrolujte vaši adresu před dokončení platby. Pokud chcete, aby jakoukoli změnu, prosím, laskavě kontaktujte nás. 2. Sledovací číslo bude update na www.restauracenakoupalisti.cz, jakmile se vaše položka je dodáván. Nejsme zodpovědní za žádné celní poplatky,

327.64 Kč

1KS 10/100/1000M Optické Vlákno RJ45 Media Converter Netlink převodník optický transceiver 20KM Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější způsob, jak dodat zboží do vašich rukou! Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení produktu, nebo mají problémy s kvalitou, prosím, neváhejte

185.73 Kč

Elektroda pro INNO IFS-15 / IFS-10 / VIEW / 3 / VIEW / 5 / 7 ZOBRAZENÍ Vláken Optických Fusion Lepička

145.87 Kč

KFI-40 Live Optické Vlákno Identifikátor Komshine KFI-40 s LED Displejem Určení směru zlomit checker FTTH Testovací Nástroj Vlastnosti: * Uveďte signál směr a sílu na vlákninu * Uveďte, signál přítomnost nebo nepřítomnost(Živé nebo dark fiber) * Efektivně identifikuje dopravní směr a frekvence tónu (270Hz, 1KHz, 2KHz) s akustickým varováním * Zobrazuje

2 045.14 Kč

Japonsko Yokogawa OTDR oficiálně určené speciální nástroje nesoucí tašku, s Japonskem Yokogawa LOGO LOGO, velikost metr balení: délka 35 cm široká 19 cm vysoká 26cm, vhodné pro Yokogawa, Japonsko Anritsu, Kanada EXFO, Spojené Státy Agilent JDSU a mnoho dalších Model OTDR. Nástroj pack je vyroben z odolné, nepromokavé nylonové materiálu s vestavěným-in 10mm pearl bavlna a EVA shock-proof

1 196.41 Kč

Popis produktu: 1.Může splnit tepla-tavné vlákno, multi-účel frézy. 2.výrobky s použitím high-pevnost povrch čepel 16 bodů, delší životnost. 3.Přichází s triple příslušenství může být řez line, copánky a holé vlákno. 4.Automatický nůž zpět,automatické zpět nůž snímky. 5.prostě dát pryč kryt a zatlačte vlákna kryt dokončit všechny řezací práce. Parametry:

582.03 Kč

Nový Typ Ekonomické Inspekční Sondy Komshine KIP-600P Vlákno Inspekce Proble Volitelné tipy : 2.5 APC-M : 2,5 mm, FC/SC/ST APC Samec Adaptér SC/APC-F : Pro SC/APC Samice Adaptéru Funkce: 1. 400 násobné zvětšení, vláken koncové plochy je jasně viditelné. 2. Méně než 1 µm rozlišení, jasné zobrazení. 3. USB Port kompatibilní s Pc a Notebooků(Windows),

793.01 Kč

Second-hand F660 6.0 onu gpon onu com 1ge + 3fe 1 potes wifi 100% originální POZNÁMKA: Protože to je z druhé ruky ONU, to není tak nové, a ne tak čisté, jako nové.na níže uvedené fotografii je nový model obrázek a pouze jako orientační.Ale slíbíme, že kvalita je dobrá, a to může dobře fungovat.Pokud potřebujete Rekonstrukci nebo zcela nové modely, prosím, laskavě kontaktujte nás,

1 842.09 Kč

Poznámka: následující dva balíčky jsou dodávány náhodně Stručný úvod: červené pero je také nazýván prostřednictvím světelné pero, pero typ červený zdroj světla, viditelné světlo, detekce pera, optické vlákno chyba detektor, optické vlákno chyba lokátor, nejčastěji používané k detekci optických vláken zarážky, FC, SC, ST univerzální rozhraní, pokud potřebujete otestovat

360.82 Kč

Top